Schedules for Those to Serve

ACOLYTES

Jan 02, Sunday @ 9:30am - Mary Johnson / Katherine Johnson
Jan 09, Sunday @ 9:30am - Alexia Gonzales / Lorenzo Gonzales
Jan 16, Sunday @ 9:30am - Heidi Nitsch / Aryana Reyes
Jan 23, Sunday @ 9:30am - Sam Adams / Blake Farr
Jan 30, Sunday @ 9:30am - Summer Morrissey / Emma Witt

Feb 06, Sunday @ 9:30am - August Baughman / Nathan Russ
Feb 13, Sunday @ 9:30am - Sam Adams / Cade Witt
Feb 20, Sunday @ 9:30am -  Emma Guevara / Toni Willis
Feb 27, Sunday @ 9:30am - Anthony Cooper / Jacob Pampell

Mar 02, Ash Wed @ 7:00pm - Patrick Downie / Aiden Kleb / Giuliana Krieg
Mar 06, Sunday @ 9:30am - Jude Morgan / Solomon Waiser
Mar 09, Lent Wed @ 7:00pm - Blake Farr / Lance Holman / Matthew O/Neill
Mar 13, Sunday @ 9:30am - Heidi Nitsch / Ava Symcox
Mar 16, Lent Wed @ 7:00pm - Kaden Resendez / Aryana Reyes / Emma Witt
Mar 20, Sunday @ 9:30am - Alexia Gonzales / Lorenzo Gonzales
Mar 23, Lent Wed @ 7:00pm - Colleen Crabtree / Kendall Horn / Nathan Russ
Mar 27, Sunday @ 9:30am - Summer Morrissey / Jacob Pampell
Mar 30, Lent Wed @ 7:00pm - August Baughman / Abigale Halbert / Abigail White

April 03, Sunday @ 9:30am - Anthony Cooper / Isabella Farley
April 06, Lent Wed @ 7:00pm - Emma Guevara / Lance Holman / Giuliana Krieg
April 10, Palm Sunday @ 9:30pm - Sophie Bennett / Blake Farr / Aiden Kleb / Toni Willis / Cade Witt
April 14, Maundy Thursday @ 7:00pm -Aryana Reyes / Maja Stephens
April 15, Good Friday @ 7:00pm - Sam Adams / Matthew O’Neill
April 17, Easter Sunday @ 9:30am - Patrick Downie / Kendall Horn / Katherine Johnson / Mary Johnson / Solomon Waiser
April 24, Sunday @ 9:30am -  Summer Morrissey / Emma Witt

May 01, Sunday @ 9:30am - Alexia Gonzales / Lorenzo Gonzales
May 08, Mother’s Day, Sunday @ 9:30am - Isabella Farley / Abigale Halbert
May 15, Sunday @ 9:30am -  Heidi Nitsch / Ava Symcox
May 22, Sunday @ 9:30am -  Jude Morgan / Jacob Pampell
May 29, Ascension Sunday @ 9:30am - Blake Farr / Lance Holman / Katherine Johnson / Mary Johnson / Kaden Resendez

June 05, Pentecost Sunday @ 9:30am -  Colleen Crabtree / Giuliana Krieg / Solomon Waiser / Abigail White / Cade Witt
June 12, Holy Trinity Sunday @ 9:30am - Sam Adams / Aiden Kleb / Maja Stephens / Toni Willis / Emma Witt
June 19, Father’s Day, Sunday @ 9:30am - Sophie Bennett / Kendall Horn
June 26, Sunday @ 9:30am -  Isabella Farley / Abigail Halbert

July 03, Patriotic Sunday @ 9:30am -  Patrick Downie / Summer Morrissey
July 10, Sunday @ 9:30am - August Baughman / Nathan Russ
July 17, Sunday @ 9:30am -  Alexia Gonzales / Lorenzo Gonzales
July 24, Sunday @ 9:30am - Anthony Cooper / Jude Morgan
July 31, Sunday @ 9:30am - Katherine Johnson / Mary Johnson

Aug 07, Sunday @ 9:30am - Emma Guevara / Maja Stephens
Aug 14, Sunday @ 9:30am - Kaden Resendez / Cade Witt
Aug 21, Sunday @ 9:30am - Ava Symcox / Abigail White
Aug 28, Sunday @ 9:30am - Sophie Bennett / Heidi Nitsch

Sep 04, Sunday @ 9:30am - Matthew O’Neill / Aryana Reyes
Sep 11, Sunday @ 9:30am - Colleen Crabtree / Abigale Halbert
Sep 18, Sunday @ 9:30am - Blake Farr / Kendall Horn
Sep 25, Sunday @ 9:30am - Giulana Krieg / Emma Witt

ALTAR GUILD

Putman Team:  Ann Putman* / Lona Reeves / Nelda Pampell / Deanie Stephens / Cindy Gobrogge / Beverly Muguerza
Cochran Team: Glenda Cochran* / Sharon Edwards /  Donna Hebert / Ava Nitsch / Diane Guevara /Emma Guevara
Stephens Team: Diana Stephens* / Tara Lehr / Cheryl Erickson / Crystal Copeland / Lydia Mushinski / Maja Stephens
Moehlman Team: Lorie Moehlman* / Ruth Schmidt / Linda Banes / Laura Fallin / Cindy Blake / Kimberly Eifert
Crabtree Team: Amanda Crabtree* / Colleen Crabtree / Debbie Armstrong / Maria White  / Abigail White / Sarah Morrissey / Allison Symcox / Ava Symcox / Mary Beth Witt / Alyssa Luna
Worthing Team: Clarissa Worthing* / Kelley Sebesta / Natalie Turney / Amy Adams / Malynda Albright-Tannert / Sharon Rankin / Kristin Ripple / Cristina Farley
Lunsford Team: Jeanene Lunsford* / Janice Jolley / Lacinda Homfeld / Fenny Valka / Diane White / Betty Downie / Olivia Thoelke / Annie Thoelke / Emily Thoelke
Mushinski Team: Barbara Mushinski* / Cheryl Straker / Linda Noack / Lynette Cherington / Karen Schmidt / Sandy Leger
Nitsch Team: Vickie Nitsch* / Debbie Derong / Tracy Dacus / Jennifer Krieg / Giuliana Krieg
 

Jan 09, Sunday @ 9:30 am – Vickie Nitsch Team
Jan 23, Sunday @ 9:30 am –  Ann Putman Team

Feb 13, Sunday @ 9:30 am – Glenda Cochran Team
Feb 27, Sunday @ 9:30 am – Diana Stephens Team

Mar 02, Ash Wed @ 7:00 pm - Lorie Moehlman Team
Mar 13, Sunday @ 9:30 am – Amanda Crabtree Team
Mar 27, Sunday @ 9:30 am – Clarissa Worthing Team

Apr 14, Maundy Thur @ 7:00 pm - Diana Stephens Team
Apr 17, Easter Sunday @ 9:30 am - Barbara Mushinski Team / Vickie Nitsch Team
Apr 24, Sunday @ 9:30 am – Lorie Moehlman Team

May 08, Sunday @ 9:30 am – Ann Putman Team
May 22, Sunday @ 9:30 am – Glenda Cochran Team

Jun 12, Sunday @ 9:30 am – Diana Stephens Team
Jun 26, Sunday @ 9:30 am – Lorie Moehlman Team

July 10, Sunday @ 9:30 am – Amanda Crabtree Team
July 24, Sunday @ 9:30 am – Clarissa Worthing Team

Aug 14, Sunday @ 9:30 am – Jeanene Lunsford Team
Aug  28, Sunday @ 9:30 am – Barbara Mushinski Team

Sep 11, Sunday @ 9:30 am – Vickie Nitsch Team
Sep 25, Sunday @ 9:30 am – Amanda Crabtree Team

Oct 09, Sunday @ 9:30 am – Glenda Cochran Team
Oct 23, Sunday @ 9:30 am – Amanda Crabtree Team

CARTS

ADAMS TEAM: Andy Adams / Mark Dacus / Ben Adams
PAMPELL TEAM: Jeff Pampell / Andre Lehr / Lyle Schmidt / Kevin Hobart
DOWNIE TEAM: Shaun Downie / Mel Derong / Erik Morrissey
KRIEGEL TEAM: James Kriegel / David Carter / Detlef Kemnitz
GAVIN TEAM: Pat Gavin / Chris Williams / Keith Huber / John Zientek
GERARD TEAM: Dana Gerard / Lance Gerard / Jason Stephens

Jan 02, Sunday @ 9:30 am – Gavin Team
Jan 09, Sunday @ 9:30 am – Gerard Team
Jan 16, Sunday @ 9:30 am – Adams Team
Jan 23, Sunday @ 9:30 am – Kemnitz Team
Jan 30, Sunday @ 9:30 am – Pampell Team

Feb 06, Sunday @ 9:30 am – Downie Team
Feb 13, Sunday @ 9:30 am – Gavin Team
Feb 20, Sunday @ 9:30 am – Gerard Team
Feb 27, Sunday @ 9:30 am – Adams Team

Mar 02, Ash Wed @ 7:00 pm – Adams Team
Mar 06, Sunday @ 9:30 am – Pampell Team
Mar 09, Lent Wed @ 7:00 pm – Pampell Team
Mar 13, Sunday @ 9:30 am – Kriegel Team
Mar 16, Lent Wed @ 7:00 pm – Kriegel Team
Mar 20, Sunday @ 9:30 am – Downie Team
Mar 23, Lent Wed @ 7:00 pm – Downie Team
Mar 27, Sunday @ 9:30 am – Gavin Team
Mar 30, Lent Wed @ 7:00 pm – Gavin Team

COMMUNION ASSISTANTS

January – Brad Whiting / Garry Stuhr / Glenn Frazier / Ken Thompson / Brian Nitsch
February – Alan Fritsche / Mel Derong / James Kriegel / Brian Nitsch / Channing Wood
March – Bruce Blake / John Wilbanks / Bo Guevara / Brad Whiting / Aaron White
April – James Kriegel / Alvin Fritsche / Ken Wright / Jeff Musgrove / Dennis Mueller
May – Chuck Hall / Scott Nitsch / Jason Stevens / Shaun Downie / Ken Wright
June – Brad Whiting / Gary Stuhr / Glenn Frazier / Ken Thompson / Brian Nitsch
July – Alan Fritsche / Mel Derong / James Kriegel / Brian Nitsch / Channing Wood  
August – Bruce Blake / John Wilbanks / Bo Guevara /  Brad Whiting / Aaron White
September – James Kriegel / Alvin Fritsche / Ken Wright / Jeff Musgrove / Dennis Mueller
October – Chuck Hall / Scott Nitsch / Jason Stevens / Shaun Downie / Ken Wright
November – Brad Whiting / Gary Stuhr / Glenn Frazier / Ken Thompson / Brian Nitsch
December – Alan Fritsche / Mel Derong / James Kriegel / Brian Nitsch / Channing Wood  
2023          
January – Bruce Blake / John Wilbanks / Bo Guevara / Brad Whiting / Aaron White
February – James Kriegel / Alvin Fritsche / Ken Wright / Jeff Musgrove / Dennis Mueller
March – Chuck Hall / Scott Nitsch / Jason Stevens / Shaun Downie / Ken Wright

ELDERS

January – Brad Whiting / Garry Stuhr / Glenn Frazier / Ken Thompson
February – Alan Fritsche / Brian Nitsch / Mel Derong / Channing Wood
March – Bruce Blake / John Wilbanks / Bo Guevara / Aaron White
April – James Kriegel / Alvin Fritsche / Ken Wright / Jeff Musgrove
May – Chuck Hall / Scott Nitsch / Jason Stevens / Shaun Downie
June – Brad Whiting / Gary Stuhr / Glenn Frazier / Ken Thompson
July – Alan Fritsche / Brian Nitsch / Mel Derong / Channing Wood
August – Bruce Blake / John Wilbanks / Bo Guevara / Aaron White
September – James Kriegel / Alvin Fritsche / Ken Wright / Jeff Musgrove
October – Chuck Hall / Scott Nitsch / Jason Stevens / Shaun Downie
November – Brad Whiting / Gary Stuhr / Glenn Frazier / Ken Thompson
December – Alan Fritsche / Brian Nitsch / Mel Derong / Channing Wood
2023  
January – Bruce Blake / John Wilbanks / Bo Guevara / Aaron White
February – James Kriegel / Alvin Fritsche / Ken Wright / Jeff Musgrove
March – Chuck Hall / Scott Nitsch / Jason Stevens / Shaun Downie

EVANGELISM

Jan 02, Sunday @ 9:30 am – Team 2 Ken
Jan 09, Sunday @ 9:30 am – Team 3 James
Jan 16, Sunday @ 9:30 am – Team 4 Karl
Jan 23, Sunday @ 9:30 am – Team 5 Al
Jan 30, Sunday @ 9:30 am – Team 1 Lee

Feb 06, Sunday @ 9:30 am – Team 2 Ken
Feb 13, Sunday @ 9:30 am – Team 3 James
Feb 20, Sunday @ 9:30 am – Team 4 Karl
Feb 27, Sunday @ 9:30 am – Team 5 Al

Mar 02, Ash Wed @ 7:00 pm – Team 5 Al
Mar 06, Sunday @ 9:30 am – Team 1 Lee
Mar 09, Lent Wed @ 7:00 pm – Team 1 Lee
Mar 13, Sunday @ 9:30 am – Team 2 Ken
Mar 16, Lent Wed @ 7:00 pm – Team 2 Ken
Mar 20, Sunday @ 9:30 am – Team 3 James
Mar 23, Lent Wed @ 7:00 pm – Team 3 James
Mar 27, Sunday @ 9:30 am – Team 4 Karl
Mar 30, Lent Wed @ 7:00 pm – Team 4 Karl

Apr 03, Sunday @ 9:30 am – Team 5 Al
Apr 06, Lent Wed @ 7:00 pm – Team 5 Al
Apr 10, Palm Sunday @ 9:30 am – Team 1 Lee
Apr 14, Maundy Thur @ 7:00 pm – Team 1 Lee
Apr 15, Good Fri @ 12:00 pm – Team 1 Lee
Apr 15, Good Fri @ 7:00 pm – Team 1 Lee
Apr 17, Easter Sunday @ 9:30 am – Team 2 Ken
Apr 24, Sunday @ 9:30 am – Team 3 James

May 01, Sunday @ 9:30 am – Team 4 Karl
May 08, Sunday @ 9:30 am – Team 5 Al
May 15, Sunday @ 9:30 am – Team 1 Lee
May 22, Sunday @ 9:30 am – Team 2 Ken
May 29, Sunday @ 9:30 am – Team 3 James

Jun 05, Sunday @ 9:30 am – Team 4 Karl
Jun 12, Sunday @ 9:30 am – Team 5 Al
Jun 19, Sunday @ 9:30 am – Team 1 Lee
Jun 26, Sunday @ 9:30 am – Team 2 Ken

July 03, Sunday @ 9:30 am – Team 3 James
July 10, Sunday @ 9:30 am – Team 4 Karl
July 17, Sunday @ 9:30 am – Team 5 Al
July 24, Sunday @ 9:30 am – Team 1 Lee
July 31, Sunday @ 9:30 am – Team 2 Ken

Aug 07, Sunday @ 9:30 am – Team 3 James
Aug 14, Sunday @ 9:30 am – Team 4 Karl
Aug 21, Sunday @ 9:30 am – Team 5 Al
Aug 28, Sunday @ 9:30 am – Team 1 Lee

Sep 04, Sunday @ 9:30 am – Team 2 Ken
Sep 11, Sunday @ 9:30 am – Team 3 James
Sep  18, Sunday @ 9:30 am – Team 4 Karl
Sep 25, Sunday @ 9:30 am – Team 5 Al

Oct 02, Sunday @ 9:30 am – Team 1 Lee
Oct 09, Sunday @ 9:30 am – Team 2 Ken
Oct 16, Sunday @ 9:30 am – Team 3 James
Oct 23, Sunday @ 9:30 am – Team 4 Karl
Oct 30, Reformation Sunday @ 9:30 am – Team 5 Al

Nov 06, Sunday @ 9:30 am – Team 1 Lee
Nov 13, Sunday @ 9:30 am – Team 2 Ken
Nov 20, Sunday @ 9:30 am – Team 3 James
Nov 23, Thanksgiving Eve @ 7:00 pm – Team 3 James
Nov 24, Thanksgiving Day @ 9:30 am – Team 3 James
Nov 27, Sunday @ 9:30 am – Team 4 Karl
Nov 30, Advent Wed @ 7:00 pm – Team 4 Karl

Dec 04, Sunday @ 9:30 am – Team 5 Al
Dec 07, Advent Wed @ 7:00 pm – Team 5 Al
Dec 11, Sunday @ 9:30 am – Team 1 Lee
Dec 14, Advent Wed @ 7:00 pm – Team 1 Lee
Dec 18, Sunday @ 9:30 am – Team 2 Ken
Dec 24, Christmas Eve @ 6:00 pm – Team 2 Ken
Dec 25, Christmas Sunday @ 9:30 am – Team 3 James
Dec 31, New Year's Eve @ 7:00 pm – Team 3 James

GREETERS

Dec 05, Sunday @ 9:30 am – Jim, Debra & Riley Carter
Dec 12, Sunday @ 9:30 am – Alan & Sandy Fritsche
Dec 19, Sunday @ 9:30 am – Margie Green / Donna Nalley
Dec 24, Christmas Eve Fri @ 6:00 pm - Terry Tomchesson
Dec 26, Sunday @ 9:30 am – Tim, Cindy, Gregg & Jack Gobrogge

MUSIC MINISTRY

Jan 09, Sunday @ 9:30 am - Jeff and Ethel
Jan 16, Sunday @ 9:30 am -Exultae
Jan 23, Sunday @ 9:30 am - Jubilate Choir / Cantate
Jan 30, Sunday @ 9:30 am - Jubilate Choir

Feb 06, Sunday @ 9:30 am - 2nd-4th Grade Choir
Feb 13, Sunday @ 9:30 am - Jubilate Choir
Feb 20, Sunday @ 9:30 am - Laudate Choir
Feb 27, Transfiguration Sunday @ 9:30 am - Jubilate Choir / Exultae

Mar 02, Ash Wed @ 7:00 pm - Jubilate Choir / Carillon Ringers / Cantate
Mar 06, Sunday @ 9:30 am - 1st Grade Choirs
Mar 09, Lent Wed @ 7:00 pm - Laudate Choir
Mar 13, Sunday @ 9:30 am - Jubilate Choir
Mar 16, Lent Wed @ 7:00 pm - Laudate Choir
Mar 20, Sunday @ 9:30 am - Exultae
Mar 23, Lent Wed @ 7:00 pm - 5-8 Choir
Mar 27, Sunday @ 9:30 am - Jubilate Choir
Mar 30, Lent Wed @ 7:00 pm - Laudate Choir

Apr 03, Sunday @ 9:30 am - 5-8 choir
Apr 06, Lent Wed @ 7:00 pm - Laudate Choir
Apr 10, Palm Sunday @ 9:30 am - Jubilate Choir / Carillon Ringers / Exultae / Cantate
Apr 14, Maundy Thurs @ 7:00 pm - Jubilate Choir / Carillon Ringers
Apr 15, Good Friday @ 7:00 pm - Jubilate Choir
Apr 17, Easter Sunday @ 9:30 am - Jubilate Choir / Carillon Ringers

SOUND

Jan 02, Sunday @ 9:30 am – Blake
Jan 09, Sunday @ 9:30 am – Whiting
Jan 16, Sunday @ 9:30 am – Witt
Jan 23, Sunday @ 9:30 am – Wilbanks/Whiting
Jan 30, Sunday @ 9:30 am – Greenwood

Feb 06, Sunday @ 9:30 am – Blake
Feb 13, Sunday @ 9:30 am – Whiting
Feb 20, Sunday @ 9:30 am – Witt
Feb 27, Sunday @ 9:30 am – Wilbanks/Greenwood

Mar 02, Ash Wed @ 7:00 pm – Greenwood
Mar 6, Sunday @ 9:30 am – Blake
Mar 9, Lent Wed @ 7:00 pm – Whiting
Mar 13, Sunday @ 9:30 am – Witt
Mar 16, Lent Wed @ 7:00 pm – Wilbanks/Blake
Mar 20, Sunday @ 9:30 am – Greenwood
Mar 23, Lent Wed @ 7:00 pm – Blake
Mar 27, Sunday @ 9:30 am – Whiting
Mar 30, Lent Wed @ 7:00 pm – Witt

April 03, Sunday @ 9:30 am – Wilbanks/Whiting
April 06, Lent Wed @ 7:00 pm – Blake
April 10, Palm Sunday @ 9:30 am – Greenwood
April 14, Maundy Thursday @ 7:00 pm – Whiting
April 15, Good Friday @ 7:00 pm – Witt
April 17, Easter Sunday @ 9:30 am – Wilbanks/Greenwood
April 24, Sunday @ 9:30 am – Greenwood

May 01, Sunday @ 9:30 am – Blake
May 08, Sunday @ 9:30 am – Whiting
May 15, Sunday @ 9:30 am – Witt
May 22, Sunday @ 9:30 am – Wilbanks/Greenwood
May 29, Sunday @ 9:30 am – Greenwood

June 05, Pentecost Sunday @ 9:30 am – Blake
June 12, Holy Trinity Sunday @ 9:30 am – Whiting
June 19, Father’s Day Sunday @ 9:30 am – Witt
June 26, Sunday @ 9:30 am – Wilbanks/Blake

July 03, Patriotic Sunday @ 9:30 am – Greenwood
July 10, Sunday @ 9:30 am – Blake
July 17, Sunday @ 9:30 am – Whiting
July 24, Sunday @ 9:30 am – Wilbanks/Whiting
July 31, Sunday @ 9:30 am – Greenwood

Aug 07, Sunday @ 9:30 am – Blake
Aug 14, Sunday @ 9:30 am – Whiting
Aug 21, Sunday @ 9:30 am – Witt
Aug 28, Sunday @ 9:30 am – Wilbanks/Witt

Sept 04, Sunday @ 9:30 am – Greenwood
Sept 11, Sunday @ 9:30 am – Blake
Sept 18, Sunday @ 9:30 am – Whiting
Sept 25, Sunday @ 9:30 am – Witt

Oct 02, Sunday @ 9:30 am – Wilbanks
Oct 09, Sunday @ 9:30 am – Greenwood
Oct 16, Sunday @ 9:30 am – Blake
Oct 23, Sunday @ 9:30 am – Whiting
Oct 30, Reformation Sunday @ 9:30 am – Witt

Nov 06, Sunday @ 9:30 am – Wilbanks
Nov 13, Sunday @ 9:30 am – Greenwood
Nov 20, Sunday @ 9:30 am – Blake
Nov 23, Thanksgiving Eve, Wed @ 7:00 pm – Whiting
Nov 24, Thanksgiving Day, Thurs @ 9:30 am –  Witt
Nov 27, Sunday @ 9:30 am – Wilbanks
Nov 30, Advent Wed @ 7:00 pm – Greenwood

Dec 04, Sunday @ 9:30 am – Blake
Dec  07, Advent Wed @ 7:00 pm – Whiting
Dec 11, Sunday @ 9:30 am – Witt
Dec 14, Advent Wed @ 7:00 pm – Wilbanks
Dec 18, Sunday @ 9:30 am – Greenwood
Dec 24, Christmas Eve, Sat @ 6:00 pm – Whiting
Dec 25, Christmas Day, Sun @9:30 am – Witt
Dec 31, New Year’s Eve, Sat @ 7:00 pm – Wilbanks

USHERS

LEHR TEAM: Drew Cook / Andre Lehr / Terry Moore / Dean Mushinski / Jeff Pampell / Mical Renz / Chad Symcox / Ken Tomchesson / Christian White
HALL TEAM: Paul Crabtree / Mark Dacus / Buddy Domann / Chuck Hall / Doug Hillegeist / Trevor Holman / Melvin Miller / Robert Noack / Seeton Pollock  
DOWNIE: Norman Adams / George Boerger / Shaun Downie / Kevin Hobart / Gene Kunkel / David Marburger / Jim Nitsch / Scott Nitsch / Channing Wood / Bob Wottrich
GOBROGGE: Bruce Blake / Kevin Clothier / Glenn Frazier / Lance Gerard / Tim Gobrogge / Michael Kettler / James Kriegel / David McCaleb / Paul Proske / Brad Whiting / Ken Wright / John Zientek

Jan 02, Sunday @ 9:30 am – Gobrogge Team
Jan 09, Sunday @ 9:30 am – Lehr Team
Jan 16, Sunday @ 9:30 am – Hall Team
Jan 23, Sunday @ 9:30 am – Downie Team
Jan 30, Sunday @ 9:30 am – Gobrogge Team

Feb 06, Sunday @ 9:30 am – Lehr Team
Feb 13, Sunday @ 9:30 am – Hall Team
Feb 20, Sunday @ 9:30 am – Downie Team
Feb 27, Sunday @ 9:30 am – Gobrogge Team

Mar 02, Ash Wed @ 7:00 pm – Lehr Team
Mar 06, Sunday @ 9:30 am – Hall Team
Mar 09, Lent Wed @ 7:00 pm – Hall Team
Mar 13, Sunday @ 9:30 am – Downie Team
Mar 16, Lent Wed @ 7:00 pm – Downie Team
Mar 20, Sunday @ 9:30 am – Gobrogge Team
Mar 23, Lent Wed @ 7:00 pm – Gobrogge Team
Mar 27, Sunday @ 9:30 am – Lehr Team
Mar 30, Lent Wed @ 7:00 pm – Lehr Team

April 03, Sunday @ 9:30 am – Hall Team
April 06, Lent Wed @ 7:00 pm – Hall Team
April 10, Palm Sunday @ 9:30 am – Downie Team
April 14, Maundy Thur @ 7:00 pm – Gobrogge Team
April 15, Good Fri @ 7:00 pm – Lehr Team
April 17, Easter Sunday @ 9:30 am – Lehr Team
April 24, Sunday @ 9:30 am – Hall Team

May 01, Sunday @ 9:30 am – Downie Team
May 08, Sunday @ 9:30 am – Gobrogge Team
May 15, Sunday @ 9:30 am – Lehr Team
May 22, Sunday @ 9:30 am – Hall Team
May 29, Sunday @ 9:30 am – Downie Team

June 05, Pentecost Sunday @ 9:30 am – Gobrogge Team
June 12, Holy Trinity Sunday @ 9:30 am – Lehr Team
June 19, Father’s Day Sunday @ 9:30 am – Hall Team
June 26, Sunday @ 9:30 am – Downie Team

July 03, Patriotic Sunday @ 9:30 am – Gobrogge Team
July 10, Sunday @ 9:30 am – Lehr Team
July 17, Sunday @ 9:30 am – Hall Team
July 24, Sunday @ 9:30 am – Downie Team
July 31, Sunday @ 9:30 am – Gobrogge Team

Aug 07, Sunday @ 9:30 am – Lehr Team
Aug 14, Sunday @ 9:30 am – Hall Team
Aug 21, Sunday @ 9:30 am – Downie Team
Aug 28, Sunday @ 9:30 am – Gobrogge Team

Sept 04, Sunday @ 9:30 am – Lehr Team
Sept 11, Sunday @ 9:30 am – Hall Team
Sept 18, Sunday @ 9:30 am – Downie Team
Sept 25, Sunday @ 9:30 am – Gobrogge Team

Oct 02, Sunday @ 9:30 am – Lehr Team
Oct 09, Sunday @ 9:30 am – Hall Team
Oct 16, Sunday @ 9:30 am – Downie Team
Oct 23, Sunday @ 9:30 am – Gobrogge Team
Oct 30, Reformation Sunday @ 9:30 am – Lehr Team

Nov 06, Sunday @ 9:30 am – Hall Team
Nov 13, Sunday @ 9:30 am – Downie Team
Nov 20, Sunday @ 9:30 am – Gobrogge Team
Nov 23, Thanksgiving Eve, Wed @ 7:00 pm – Lehr Team
Nov 24, Thanksgiving Day, Thurs @ 9:30 am – Hall Team
Nov 27, Sunday @ 9:30 am – Downie Team
Nov 30, Advent Wed @ 7:00 pm – Gobrogge Team

Dec 04, Sunday @ 9:30 am – Lehr Team
Dec 07, Advent Wed @ 7:00 pm – Lehr Team
Dec 11, Sunday @ 9:30 am – Hall Team
Dec 14, Advent Wed @ 7:00 pm – Hall Team
Dec 18, Sunday @ 9:30 am – Downie Team
Dec 24, Christmas Eve, Sat @ 6:00 pm – Gobrogge Team
Dec 25, Christmas Day, Sun @ 9:30 am – Lehr Team
Dec 31, New Year’s Eve, Sat @ 7:00 pm – Hall Team